Teledin

EDI solution for small and enterprise Business

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
There are no translations available.

Jak na OFTP2


Společnost TELEDIN nabízí dvě základní možnosti zajištění komunikace bezpečným protokolem OFTP 2 po Internetu.

1. EDI*AUTO DI představuje mohutné řešení pro automatický provoz vůči různým partnerům s protokoly OFTP, OFTP 2 a AS2 po sítích X.25, ISDN a Internet

2. Dříve nabízené řešení OFTP2 Express výrobce nahradil v současné době zjednodušeným řešením ODEX Enterprise ve verzi Single Trading Partner Edition. Toto řešení, které je o něco levnější verzí standardního produktu ODEX firmy Data Interchange Plc, představuje řešení pro komunikaci se Škoda Auto, a to zejména rozsáhlých CAD souborů, protokolem OFTP2 po Internetu. Jedná se tedy o řešení použité v nabízeném EDI*AUTO DI, jež je ale omezeno na komunikaci s jedním partnerem.


EDI*AUTO DI

Funkce produktu

EDI*AUTO DI na platformě Microsoft Windows zabezpečuje EDI v automobilovém průmyslu. Pracuje s protokoly OFTP, OFTP 2 a AS2. Obsahuje správu dat, zajišťuje odesílání a příjem zpráv, jejich zpracování a řízení těchto procesů, podporuje kompresi dat, disponuje funkcí File Restart, vytváří archivní soubory (logy) komunikačních procesů.

Systém je navržen pro snadnou instalaci, administraci a obsluhu a pro automatický chod po dobu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Se tímto systémem získává zákazník samostatné spolehlivě fungující EDI řešení pro veškeré nároky EDI provozu v autoprůmyslu prakticky vůči všem možným parterům. Systém využívá pro přenos dat sítě ISDN či Internet (i historickou X.25) a různé TCP/IP VPN.

Jeho základem je spolehlivý produkt britské firmy Data Interchange Plc s obchodním označením ODEX Enterprise doplněný popřípadě o konvertor XE/XLate. Systém lze doporučit speciálně pro výměny konstrukčních dat (CAD) vzhledem k vlastnostem protokolu OFTP 2 po Internetu včetně funkce File Restart, což umožňuje rychlý, bezproblémový a bezpečný přenos i největších CAD souborů.

 

 

Login

Kontakt

Teledin s. r. o.
Seifertova 85
130 00 Praha 3
Tel. (+420) 221 015 250
Fax. (+420) 221 015 289
Email: